قالیشویی-قالی مبل موکت تشک شویی شیراز : 38319200-071 : تلفن قالیشویی - مطالب بهمن 1398

شعبه های پیشنهادی ما در سطح شیراز جهت رفاه حال همشهریان عزیز

درباره فرش تبریز و نحوه شناخت آن ( قالی شویی و مبل شویی )

درباره فرش تبریز و نحوه شناخت آن

فرش تبریز از معروفترین فرشهای ایرانی که بسیار پرطرفدار نیز هست. فرش تبریز مشتریان زیادی دارد و به همین دلیل کسانی که می خواهند فرش تبریز را خریداری کنند به دنبال راه هایی برای شناسایی این فرش هستند. در سال های اخیر بسیار مشاهده شده است که برخی از فرش ها را به جای فرش های اصیل تبریز در بازار عرضه کرده اند. یکی از ویژگی های مهم فرش تبریز این است که قالیبافان آن معمولا چندین نقشه مختلف را تلفیق می کنند و با استفاده از نقشه جدید طرح های زیبایی را خلق می کنند به همین دلیل شاید شاهد فرش هایی با اسم های مثل تبریز نقشه فرش اصفهان ، تبریز نقشه قالی کرمان و دیگر شهر ها باشیم. در فرش های سایر مناطق معمولا این حالت کم تر دیده می شود.

در قالی های تبریز شاهد رنگ های هماهنگ و متقارنی هستیم و اکثر قالی هایی که در این شهر توسط بافنده بافته می شوند چشم نواز هستند و شاهد رنگ های ملایمی هستیم که همگی از قوانین یکنواخت پیروی می کنند فرش های تبریز در اصطلاح پوک نیز هستند و این هم به دلیل ظرافت بسیار بالای آن است. همچنین فرش تبریز از نظر دوام نیز به دو صورت سفارشی و تجاری هست .

درباره فرش تبریز و نحوه شناخت آن ( قالی شویی و مبل شویی )

شستشوی فرش های اصیل ایرانی نیاز به تخصص خاص دارد که توسط کارخانه های قالیشویی در سراسر شیراز انجام میپذیرد .

لازم به ذکر است که قالی شویی پامچال در شیراز آماده ارائه خدماتی مانند شستشوی فرش پشمی و کرکی ، لکه گیری فرش ، رنگبرداری فرش ، رفوگری و تعمیرات فرش ، غبار گیری فرش ، مبل شویی و شستشوی فرش در سراسر شیراز می باشد. قالیشویی با دستگاه های مخصوص و تمام مکانیزه با رعایت اصول مذهبی و شرع اسلام انجام می شود و پس از آبگیری کامل فرش توسط دستگاه آبگیر لوله ای ، فرش کاملا خشک شده و بصورت لول به مشتری تحویل داده میشود. خدمات مبلشویی و موکتشویی ( موکت شویی ) هم در منزل شما توسط کادری متخصص و با بهترین مواد شوینده درجه یک انجام میگیرد.

در صورت تمایل میتوانید مطلب : روش شناسایی فرش ایرانی چیست ؟ را نیز مطالعه کنید.

تلفن کارخانه قالیشویی پامچال در شیراز


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات