قالیشویی-قالی مبل موکت تشک شویی شیراز : 38319200-071 : تلفن قالیشویی - شستشوی فرش با اصول مذهبی یا اسلامی به چه معناست ؟

شعبه های پیشنهادی ما در سطح شیراز جهت رفاه حال همشهریان عزیز

شستشوی فرش با اصول مذهبی یا اسلامی به چه معناست ؟

شستشوی فرش با اصول مذهبی یا اسلامی به چه معناست ؟

آلوده شدن و کثیفی فرش در منزل امری اجتناب ناپذیر می باشد به خصوص اگر در منزل ، شما کودک هم داشته باشید ، بنابراین هر آن احتمال دارد فرش شما بر اثر اتفاقات مختلفی نجس شود. برخی برای از بین بردن نجاست از روی فرش ترجیح می دهند که شستشوی فرش خود را با اصول مذهبی اسلامی انجام دهند.
شستشوی فرش با اصول مذهبی در قالیشویی های شیراز نیز انجام می شود. شست و شوی مذهبی  به این معناست که فرش باید با ( آب کُر ) و یا ( آب جاری ) شسته شود. منظور از آب کُر آبی است که حجمی برابر با ابعاد یک مکعب با ضلع سه وجب و نیم داشته باشد.

روش دیگر شستشوی فرش با اصول مذهبی استفاده از آب جاری می باشد که البته راحت تر از روش قبلی است منظور از آب جاری ، آبی است که جریان داشته باشد و قطع نشود. لازم به ذکر است که امروزه در عموم قالیشویی های شیراز از آب جاری برای شستشوی فرش استفاده می شود و همین امر سبب شده اصول مذهبی در شستشوی فرش به طور کامل رعایت شود و نجاست روی فرش یا موکت شما به طور کامل از بین برود.


لازم به ذکر است که قالی شویی پامچال در شیراز آماده ارائه خدماتی مانند لکه گیری فرش ، رنگبرداری فرش ، رفوگری و تعمیرات فرش ، غبار گیری فرش ، مبل شویی و شستشوی فرش در سراسر شیراز می باشد. قالیشویی با دستگاه های مخصوص و تمام مکانیزه با رعایت اصول مذهبی و شرع اسلام انجام می شود و پس از آبگیری کامل فرش توسط دستگاه آبگیر لوله ای ، فرش کاملا خشک شده و بصورت لول به مشتری تحویل داده میشود. خدمات مبلشویی و موکتشویی ( موکت شویی ) هم در منزل شما توسط کادری متخصص و با بهترین مواد شوینده درجه یک انجام میگیرد.

در صورت تمایل میتوانید مطلب : چگونه اصول مذهبی و شرع اسلام را در هنگام شستشوی فرش رعایت کنیم ؟ را نیز مطالعه کنید.

تلفن کارخانه قالیشویی پامچال در شیراز


نظرات

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات